Pismoteqa

 • Z magazynem do klienta

  PismoteQa, wraz z zespołem MediateQi, przeprowadziła drugie badania magazynów firmowych. Tym razem sprawdzaliśmy jak zbudowane są wydawnictwa skierowane do klientów firm. Okazało się, że firmy uznają magazyny za ważne narzędzie reklamowe. Jednocześnie niemal 3/4 z nich zawierało treści life style, które dostarczają odbiorcom rozrywki.

  Więcej
 • Dziennikarstwo firmowe – analiza zjawiska

  To, co do niedawna nazywaliśmy Custom Publishingiem, przeistacza się w zupełnie nową formę. Współczesne wydawnictwa firmowe dorównują jakościowo i merytorycznie, a niejednokrotnie przewyższają, wydawnictwa tradycyjne. Jesteśmy świadkami rodzenia się nowego pojęcia – dziennikarstwa firmowego.

  Więcej

Custom News

 • TRZY LATA CUSTOM NEWS

  Trzy lata temu w grudniu 2012 po raz pierwszy rozesłaliśmy newsletter Custom News. Dziś możemy wspólnie świętować 34 wydania pełne wiedzy i porad o mediach firmowych.

   

  Pomysł na Custom News powstał w agencji MediateQa, która zajmuje się mediami firmowymi. Podstawowym celem było zbudowanie narzędzia do kontaktu z osobami zajmującymi się komunikacją. Z drugiej strony planowaliśmy dzielić się wiedzą i być przydatnym w codziennej pracy. Z głosów, które do nas przez te lata docierały wynika, że częściowo to nam się udawało. Trzy lata szybko minęły. I nim rozkręciliśmy się na dobre okazało się, że wydaliśmy dla Państwa aż 238 stron.

  Więcej

Twitter

NEWSLETTER
Zapisz się do naszego newslettera
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz.926 z późn. zm.). Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą listowną i elektroniczną zgodnie z Ustawą.