Newsletter - Custom News

TRZY LATA CUSTOM NEWS

Pierwszy numer

 

Równo trzy lata temu do skrzynek mailowych części z Państwa trafił pierwszy numer Custom News. Piszemy do części, gdyż czytelnicy na listę mailingową dopisywali się w większości już po starcie. W pierwszym wydaniu zajęliśmy się ambitnym tematem, jakim była próba zbudowania 10 przykazań dla zmiany layoutu. Od początku staraliśmy się, by w każdym wydaniu był jeden tekst poradnikowy, który można wykorzystać w codziennej pracy. Oprócz tego staraliśmy się, by byli także Państwo na bieżąco z nowinkami z branży. W pierwszym wydaniu podsumowaliśmy rok 2012 w Custom Publishingu. W kolejnych wydaniach wprowadziliśmy rubrykę z newsami. Ostatnim poruszonym przez nas tematem było budowanie stron life-stylowcyh w pismach dla pracowników. I w ten sposób rozpoczęła się przygoda, w której co miesiąc (tylko dwa razy nasz newsletter ukazał się w odstępach dwóch miesięcy) staraliśmy się szukać tematów, które będą przydatne, ale i także inspirować.

 

Czas na zmiany?

 

Przez trzy lata byliśmy konserwatywni w formie newslettera. Choć biorąc pod uwagę ilość treści, to możemy mówić nieskromnie o mini magazynie. Cały czas oparci byliśmy na tym samym projekcie graficznym, jednocześnie starając się niestandardowo podchodzić do realizacji konkretnych tematów. Pisaliśmy o każdej sferze związanej z firmową komunikacją, oczywiście kładąc największy nacisk na media firmowe, które są nam najbliższe. Ale być może nadchodzi czas na zmiany. Jesteśmy bardzo ciekawi Państwa opinii. Zarówno o samej formie jak i treści. Prosimy o kontakt: biuro@mediateqa.pl.

 

A dziś jesteśmy dumni z naszego trzylatka i mamy nadzieję, że wspólnie z Państwem kolejne ciekawe czasy przed nim.

Wstecz

Twitter

NEWSLETTER
Zapisz się do naszego newslettera
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz.926 z późn. zm.). Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą listowną i elektroniczną zgodnie z Ustawą.