Mediateqa

Od trzech lat budujemy mocno indywidulane relacje z firmami, które powierzyły nam swoje wydawnictwa. Dbamy o każdy szczegół w przygotowywanych materiałach. Jesteśmy realnym wsparciem dla Działów Komunikacji, PR, Marketingu w osiąganiu przez nie zakładanych celów. Specjalizujemy się w budowaniu i realizacji mediów firmowych. Pomagamy lepiej komunikować się pracownikom, docierać do klientów. Nasze przesłanie to: „Treści w dobrej formie”.

 

JAK DZIAŁAMY?

Odrzuciliśmy sztuczne już dziś podziały na PR, custom publishing, marketing. Szukamy najskuteczniejszych narzędzi dla klienta by realizował swoje cele. Budujemy treści dzięki którym klient jak najlepiej sprzeda swoją opowieść i dobieramy tak narzędzia, by trafiały do pożądanych grup. Pracujemy na rzecz sukcesu naszych klientów. Angażujemy się w pracę i mocno poznajemy branżę, w której działa klient, a także jego samego. Dzięki temu możemy wspólnie ciągle podnosić jakość wydawnictw.

 

MIEJSCE

Działamy i pracujemy w Łodzi ale obsługujemy klientów z całej Polski. Nasi specjaliści są dostępni dla klientów w takich formach, jakie klient preferuje. Nie stanowią dla nas problemu częste spotkania. Nasi reporterzy stawiają się we wskazanych miejscach, by zbierać materiał do wydawnictw. Elastycznie także dopasowujemy się do potrzeb klienta pod względem godzin pracy.

SPRAWDŹ NAS

 

Twoja firma wydaje firmowe wydawnictwa? Może planuje rozpocząć? Porozmawiaj z nami o tym. Spotkanie kosztuje Cię tylko godzinę. A my w tym czasie postaramy się opowiedzieć, jak jesteśmy w stanie pomóc. Jeżeli nie będziemy, to po prostu to powiemy. Stawiamy na długie relacje, a nie krótkotrwałe realizacje, dlatego czasem mówmy nie dziękujemy.